Használt
Háztartás és Otthon
Irodatechnika és Irodaszer
Játék és Ajándék
Kert, Barkács és Állattartás
Konzol és Játékszoftver
Mobiltelefon és Kiegészítők
Sport és Szabadidő
Számítástechnika
Szépségápolás és Egészség
TV, Audió és Szórakozás
Kategóriák
Szórakoztató elektornika
Médialejátszó
Szűrők
Gyártó
Acme
Apple
Digitus
D-link
Dlink
Extralink
Genius
Intellinet
Logitech
Technaxx
Tp-link
Tplink
Xiaomi
Kategória
Médialejátszó
Router, switch, Átjáró, kiegészítö
Típus
Billentyüzet
Egészségügyi monitorozó
Billentyüzet csatlakoztatása
Usb
Vezeték nélküli
Nem
Igen
Háttérvilágítás
Nincs
Videófelbontás
1280 x 720
1024 x 768
1920 x 1080
Súly
227
75
88
Digitális zoom
Nincs
Mikrofon
Van
Maximális képfrissítés 
30 fps
Kijelzö
Van
Energiaellátás
Szivargyújtó
Fm frenkvenciatartomány
87.6 - 107.9 mhz
87.7 - 107.9 mhz
Kártyaolvasó
Nincs
Wi-fi sebesség
1200
Antennák száma
4
Usb csatlakozó
Van
Lan portok száma 
2 port
Lan sebesség 
10/100 mbit/s
Wan portok száma
1 port
Müködési frekvencia 
2,4 ghz és 5 ghz
Keresés a kategóriában:
Keresés
Találatok: 37 db
Sorrend:
Logitech C922 Pro 1080p mikrofonos fekete...
Gyártó: Logitech
Mikrofon: Igen
FPS: 60 FPS
USB: Igen
Autofókusz: Igen
Alap szín: Fekete
28 165 Ft
Tovább >>
D-Link FastEthernet 10 100BaseTX (RJ45)-100BaseFL...
Gyártó: DLINK
Kategória: Médialejátszó
45 925 Ft
Tovább >>
TP-Link MC110CS monomódusú, optikai kábeles...
Gyártó: TP-Link
Kategória: Médialejátszó
Márkanév: TP-LINK
Form Factor: External
Hálózat (RJ-45): Yes
Network Technology: 100Base-FX
8 485 Ft
Tovább >>
Logitech C270 720p fekete mikrofonos webkamera
Gyártó: Logitech
Videófelbontás: 1280 x 720
Súly: 227
Digitális zoom: Nincs
Mikrofon: Van
Vezeték nélküli: Nem
6 790 Ft
Tovább >>
WEBCAM C170 - BLACK - USB -EMEA IN
Gyártó: Logitech
Videófelbontás: 1024 x 768
Súly: 75
Mikrofon: Van
Vezeték nélküli: Nem
Márkanév: Logitech
5 065 Ft
Tovább >>
WBC Logitech C615 HD (Refresh)
Gyártó: Logitech
Kategória: Médialejátszó
Videófelbontás: 1920 x 1080
Mikrofon: Van
Vezeték nélküli: Nem
USB csatlakozó: Van
19 605 Ft
Tovább >>
Intellinet média konverter 10 100Base-TX RJ45 ...
Gyártó: Intellinet
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 26 mm
Szélesség: 70 mm
Hossz: 107 mm
12 600 Ft
Tovább >>
Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 (MM...
Gyártó: Intellinet
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 26 mm
Szélesség: 70 mm
Hossz: 107 mm
Nettó tömeg: 500 g
26 535 Ft
Tovább >>
Intellinet Média konverter 10 100 1000Base-T ...
Gyártó: INTELLINET
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 26 mm
Szélesség: 70 mm
Hossz: 105 mm
23 595 Ft
Tovább >>
Intellinet Media Converter 10 100 1000Base-TX RJ45...
Gyártó: INTELLINET
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 26 mm
Szélesség: 70 mm
Hossz: 96 mm
15 010 Ft
Tovább >>
Logitech QuickCam C925e
Gyártó: Logitech
Videó felbontás: 1920x1080 Mp
Mikrofon: Igen
Headset: Nem
USB: Igen
Autofókusz: Nem
18 885 Ft
Tovább >>
WBC Genius FaceCam 1000X V2
Gyártó: Genius
Kategória: Médialejátszó
Típus: Billentyüzet
Vezeték nélküli: Nem
Háttérvilágítás: Nincs
Multimedia billentyüzet: Nem
3 985 Ft
Tovább >>
FMT100 TRANSMITTER
Gyártó: Technaxx
Kategória: Médialejátszó
Kijelzö: Van
Energiaellátás: Szivargyújtó
Fm frenkvenciatartomány: 87.7 - 107.9 mhz
Márkanév: Technaxx
5 750 Ft
Tovább >>
Xiaomi Mi Box 3 Android TV 4K set-top box (EU)
Gyártó: Xiaomi
Kategória: Médialejátszó
24 420 Ft
Tovább >>
Xiaomi Mi Router 3 DualBand Wi-Fi router (EU) -...
Gyártó: Xiaomi
Kategória: Médialejátszó
Wi-fi sebesség: 1200
Antennák száma: 4
Vezeték nélküli: Igen
Usb csatlakozó: Van
11 110 Ft
Tovább >>
Xiaomi Mi Home Camera otthoni Wi-Fi biztonsági -...
Gyártó: Xiaomi
Kategória: Médialejátszó
12 870 Ft
Tovább >>
Xiaomi Mi Body Compostion Scale okosmérleg - -...
Gyártó: Xiaomi
Kategória: Médialejátszó
11 620 Ft
Tovább >>
WBC Logitech B525
Gyártó: Logitech
Kategória: Médialejátszó
Videófelbontás: 1280 x 720
Súly: 88
Mikrofon: Van
Vezeték nélküli: Nem
11 400 Ft
Tovább >>
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
Gyártó: TP-Link
Kategória: Médialejátszó
Márkanév: TP-LINK
Form Factor: External
Hálózat (RJ-45): Yes
Network Technology: 1000Base-T
11 685 Ft
Tovább >>
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25...
Gyártó: Digitus
Kategória: Médialejátszó
6 910 Ft
Tovább >>
D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX...
Gyártó: D-Link
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 88 mm
Szélesség: 25 mm
Hossz: 120 mm
50 650 Ft
Tovább >>
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X...
Gyártó: Extralink
Kategória: Médialejátszó
Kábelezés típusa: Optikai szálas
10 600 Ft
Tovább >>
FMT 500 TRANSMITTER IN
Gyártó: Technaxx
Kategória: Médialejátszó
Kijelzö: Van
Energiaellátás: Szivargyújtó
Fm frenkvenciatartomány: 87.6 - 107.9 mhz
Márkanév: Technaxx
10 235 Ft
Tovább >>
FMT600BT TRANSMITTER IN
Gyártó: Technaxx
Kategória: Médialejátszó
Kijelzö: Van
Kártyaolvasó: Nincs
Energiaellátás: Szivargyújtó
Fm frenkvenciatartomány: 87.6 - 107.9 mhz
18 245 Ft
Tovább >>
TP-Link MC112CS WDM SM, optikai kábeles...
Gyártó: TPLINK
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 27 mm
Szélesség: 94.5 mm
Hossz: 73 mm
Márkanév: TP-LINK
8 935 Ft
Tovább >>
TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX(SC)...
Gyártó: TP-Link
Kategória: Médialejátszó
Márkanév: TP-LINK
Form Factor: External
Hálózat (RJ-45): Yes
Network Technology: 1000Base-T
12 085 Ft
Tovább >>
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet ...
Gyártó: Digitus
Márkanév: Digitus
DVI: No
Ethernet technológia: Fast Ethernet
Fiber mód támogatott: Single-mode
Form Factor: Desktop
9 840 Ft
Tovább >>
D-Link Konverter DMC-300SC 100(RÉZ)-100FX(SC)...
Gyártó: D-Link
Kategória: Médialejátszó
Csatlakozók: UTP/SC
Hatótávolság: 2km
Sebesség: 100Mbps
Magasság: 88 mm
25 975 Ft
Tovább >>
Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC ...
Gyártó: Digitus
Kategória: Médialejátszó
Márkanév: Digitus
DVI: No
Ethernet technológia: Gigabit Ethernet
Fiber mód támogatott: Multi-mode
20 585 Ft
Tovább >>
Intellinet média konverter 10 100Base-TX RJ45 ...
Gyártó: Intellinet
Kategória: Médialejátszó
Magasság: 26 mm
Szélesség: 70 mm
Hossz: 107 mm
Nettó tömeg: 500 g
13 285 Ft
Tovább >>
FMT700 TRANSMITER IN
Gyártó: Technaxx
Kategória: Médialejátszó
Bluetooth: No
Márkanév: Technaxx
Form Factor: Vehicle Mount
Frekvenciasáv: FM
17 725 Ft
Tovább >>
TECHNAXX NOSTALGY DAB+ FM STEREO RADIO TX-95 ...
Gyártó: Technaxx
Kategória: Médialejátszó
Kiegészítö bemenet: Yes
Márkanév: Technaxx
Szín: Brown
Form Factor: Portable
32 225 Ft
Tovább >>
TECHNAXX FMT1200BT TRANSMITTER WITH WIRELESS IN...
Gyártó: Technaxx
Kategória: Médialejátszó
Termék színe: Black
Anyag: -
Product colour: Black
Type: Active holder
24 695 Ft
Tovább >>
WBC ACME IP1101 camera 720p
Gyártó: ACME
Kategória: Médialejátszó
14 475 Ft
Tovább >>
WBC ACME IP1202 Panoramic camera
Gyártó: ACME
Kategória: Médialejátszó
17 460 Ft
Tovább >>
TP-Link MC220L 1000Mbps optikai (UTP-SFP) média...
Gyártó: TP-Link
Kategória: Médialejátszó
Alapadatok: Média konverter
Típus: Média konverter
Márkanév: TP-LINK
Bövítöfoglalat Type: SFP
8 015 Ft
Tovább >>
MUL Apple TV 4K 32GB
Gyártó: APPLE
Kategória: Médialejátszó
58 265 Ft
Tovább >>
Sorrend:
.


.
>
Szolgáltatásaink
Nyitvatartás
Rólunk
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.
Szolgáltatásaink
Házhozszállítás
Személyes átvétel
14 napos elállás
Gyors telefonos ügyfélszolgálat
Nyitvatartás
Hétfő: 11 - 19 óra
Kedd: 11 - 19 óra
Szerda: 11 - 19 óra
Csütörtök: 11 - 19 óra
Péntek: 11 - 19 óra
Szombat - Vasárnap: Zárva
Rólunk
Kik vagyunk mi?
Kapcsolat
Általános szerződési feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Vásárlástól való elállás
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.