Főoldal >> Számítógép >> Kábel, csatlakozó >> Assmann 3 m Fibre Optic Network Cable for Network Device - 1 Pack - First End: 2 x LC Male Network - Second End: 2 x SC Male Network - Patch Cable - Aqua

Assmann 3 m Fibre Optic Network Cable for Network Device - 1 Pack - First End: 2 x LC Male Network - Second End: 2 x SC Male Network - Patch Cable - Aqua

vásárlás, olcsón, online, most, jó, áron, készletről, azonnal, ajándék
Termék azonosító: 667527
Garancia: 12 hónap
Frissítés utoljára: 2020.01.27. 00:22:01 óra
Gyártó: Assmann
Gyártói cikkszám: DK-2532-03/3
Kategória: Számítógép > Kábel, csatlakozó
Súly: ismeretlen
2 590 Ft
Készleten
Átvétel irodánkban - Ingyenes
1 munkanap
(2020.01.29. - Szerda 17 óra után)
Házhozszállítás - 1 390 Ft
2 munkanap
(2020.01.30. - Csütörtök)
Kosárba

Jellemzők

Márkanév: Assmann
Kábel típusa: Fibre Optic
Csatlakozó az elsö vég: LC Male Network
Csomagolt darabszám: 1
Gyári szám: DK-2532-03/3
Környezetbarát: Yes
Mag / bevonat Átmérö: 50/125 µm
Optikai Mode: Multi-mode
Kábelhossz: 3 m
Szín: Aqua
Csatlakozó a másodikVége Q29ubmVjdG9yIFBsYXRpbmc =: SC Male Network
Termék típusa: Network Cable
TermékNév: Fiber Optic Patch Cord, Duplex, LC/SC MultiMode, OM3, 50/125µ, Length: 3M
Cable Jellemzö: Patch Cable
Készülék Támogatott: Network Device
Jacket Type: Halogen-free

Hasonló termékek

Így is megtalálható a termék:
ASSMANN-DK2532033, assmann-dk2532033, 667527, assmann 3 m fibre optic network cable for network device - 1 pack - first end: 2 x lc male network - second end: 2 x sc male network - patch cable - aqua, assmann kabel, csatlakozo, ingram, 5091279, , vásárlás, olcsón, bolt, olcsó, akció, akciók, vásárlás, ár, ára, árak, áruház, árukháza, jó áron, legjobb, ajándékba, online, webshop, eladó, kínálat, boltok, bolt, házhoz, házhozszállítás, rendelés, megrendelés




Assmann, 3, m, Fibre, Optic, Network, Cable, for, Network, Device, -, 1, Pack, -, First, End:, 2, x, LC, Male, Network, -, Second, End:, 2, x, SC, Male, Network, -, Patch, Cable, -, Aqua, ASSMANN-DK2532033, DK-2532-03/3, Assmann, Számítógép, |||, Kábel,, csatlakozó,, vásárlás, olcsón, bolt, olcsó, akció, akciók, vásárlás, ár, ára, árak, áruház, árukháza, jó áron, legjobb, ajándékba, online, webshop, eladó, kínálat, boltok, bolt, házhoz, házhozszállítás, rendelés, megrendelés,
.


.
X
<
>
Szolgáltatásaink
Nyitvatartás
Rólunk
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.
Szolgáltatásaink
Rendelés követés
Rendelés lemondása
14 napos elállás
Garancia intézése
Adatmódosítás
Nyitvatartás
Hétfő: 11 - 19 óra
Kedd: 11 - 19 óra
Szerda: 11 - 19 óra
Csütörtök: 11 - 19 óra
Péntek: 11 - 18 óra
Szombat - Vasárnap: Zárva
Rólunk
Kik vagyunk mi?
Kapcsolat
Általános szerződési feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Gyakran ismételt kérdések
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.